O nás

Sme interiérové a dizajnové štúdio so zameraním na pokladanie luxusných celoplošných kobercov a nadštandardných vinylových podláh.

Popri odborných znalostiach a skúsenostiach s interiérovým dizajnom Vám ako jediní na slovenskom trhu ponúkame unikátny spôsob montáže kobercov, pretože používame tradičnú anglickú metódu natiahnutia kobercov na mäkkú podložku. Táto metóda poskytuje kobercom lepší vzhľad, extra mäkkosť, luxusný pocit a  životnosť koberca sa predĺži o 40%

Tím štúdia ATELIERO tvoria odborníci, ktorí nadobudli kvalifikáciu a zručnosti na súťaživom, náročnom britskom trhu bytového dizajnu a dizajnu komerčných priestorov. Môžeme Vám preto zaručiť služby veľmi vysokého štandardu a najvyššiu kvalitu našej práce.

Ako doplnok interiérového dizajnu máme tiež dizajnové anglické tapety a kvalitné dekoračné a poťahové látky.

Štúdio ATELIERO sa teší výbornej povesti a vďaka našej profesionálnej spolupráci s renomovanými výrobcami si udržiava výhradné právo predaja viacerých značiek luxusných podláh, tapiet a dekoračných látok  a preto aj my môžeme interiérovým dizajnérom, architektom, odbornej i širokej verejnosti garantovať exkluzívny a výnimočný sortiment.

V štúdiu ATELIERO je  pre nás samozrejmosťou poskytnúť Vám nielen vynikajúce služby, ale aj pomoc pri vytváraní príjemného a zdravého prostredia, či už doma, alebo v práci.